KARE KREATİF, çözüm odaklı tasarımlarıyla kişiye özel projeler hazırlar.
Tasarıma ve bu tasarımların uygulanmasına ilişkin her konuda; danışmanlık,

geliştirme ve üretim desteği verir.

Tasarım, fuarcılık, tanıtım ve yazılım desteğiyle mimari çözümler, fuar stand tasarımları, tam ajans hizmetleri ve dijital uygulamaların kapsadığı tüm alanlarda hizmet vermektedir.

 

Fuar Stand Tasarımı

Kare Kreatif, fuar stand tasarım ve uygulamaları ile hem firmayı potansiyel müşterisine özgün şekilde tanıtmakta, hem de kurumun kimliğini etkili bir görsel dille yansıtmaktadır.
Müşterilerine, Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Alman Octanorm Stand Sistemleri'nin

üstün kalite ve avantajlarını da sunmaktadır.

 

Ajans Hizmetleri

Kare Kreatif, özgün tasarımları, taze fikirleri ve modern uygulamaları ile kurum ve kuruluşları akılda kalıcı şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır. Kurumsal kimlik oluşturmaktan broşür ve kataloglara, promosyon ürünlerinden menü tasarımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede firmalara tam ajans hizmetleri sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği görsel iletişim tasarımlarıyla, "T.C. Kültür Bakanlığı",
"TRT Çocuk ve Gençlik Vakfı", "Ankara Devlet Opera ve Balesi"  ve "HiltonSA" zincirinin de aralarında bulunduğu birçok kurum ve kuruluşa profesyonel çözümler önermektedir.

 

Endüstriyel Tasarım

Kare Kreatif, endüstriyel tasarım alanında, projelendirme ve üretim detaylarının çözümünden prototip üretimine kadar çok geniş bir yelpazede her türlü desteği sunmaktadır.

Hazırladığı Acil Barınma Ünitesi tasarımlarıyla, AFAD Tasarım yarışmasında birincilik ve ikincilik ödüllerinin sahibi olmuştur.