HAKKIMIZDA

 

KARE KREATİF, merkezi Ankara'da olmak üzere Almanya ve Rusya'da yer alan ofisleriyle projelendirme, fuar standı, kongre standı, ürün tasarımı ve üretimi, dekorasyon, profesyonel tanıtım, reklam ve mimarlık alanlarında uluslararası hizmet ve çağdaş çözümler sunar.

 

1988 yılından bu yana, tasarım, mimarlık ve yazılım sektörlerinde yer alan profesyonel kadromuz, 2013 yılında KARE Kreatif Tasarım çatısı altında bir araya gelmiştir.

Hazırladığı tüm projelere profesyonelce yaklaşarak, yaptığı analizler, geliştirdiği etkileyici iletişim stratejileri ve zamanında iş teslimi anlayışıyla tam bir anahtar teslimi hizmet sunar.

Modern fuar standlarını tanıtım ve yazılım desteğiyle şekillendirir; fuar süresince tüm tanıtımı üstlenerek kurum kimliğini etkili bir şekilde yansıtmayı hedefler, şirketler grubunda yer alan reklam ajansı ile firmalara sınırsız destek verir.

Tasarım ve uygulama alanında bugüne kadar pek çok Ulusal ve Uluslararası kuruluş ile çalışan KARE KREATİF, çalışmaları ile bu platformlarda sayısız özel ödüle layık görülmüştür.

Tebrikler! Mesajınız alındı.